Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Home Ofis Dekorasyonu Fikirleri

06/07/2018

workinwork-blog-home-ofis-dekorasyonu-fikirleri-img

İnternet kullanımı arttıkça artık insanlar home office şeklinde çalışma sistemine geçende çoğaldı. Home offiice de çalışmak hem maliyeti az hem de daha rahat. Çünkü kendi işinizin patronusunuz. En çok tercih edilen home office dekorasyon fikirleri şu şekilde sıralayabiliriz. Beyaz bahçe masası ve sehpa home offoce dekorasyonu en çok tutulan düzenden bir tanesidir. Masayı odanın en çok ışık alan yerine yerleştirin. Müşteriler eve gelecekse oturma alanı da kurarak ortada sehpa ve beyaz duvarlar ile sade ve rahat bir ortam oluşturmuş olursunuz. Ahşap kitaplı çalışma masası ve ahşaptan olan sandalye ile dekorasyon. Çalışma köşeniz küçük bir alanda ise en köşeye kitaplığı yerleştirin.

Pembe tonunda yumuşak bir duvar rengi ve ahşaptan oluşan mobilyalar ile hem şık hem de ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Beyaz ofis ve büyük boy mavi tuval . Yaratıcı bir ortam isteyenlerin mavi ve beyaz uyumu ile modern bir yapı oluşturabilirsiniz. Bu tonlara en uyumlu renkte mobilya alarak uyumlu bir ofis ortamı yaratabilirsiniz. Dış ofis ; Bir bahçe odasında da ofis yaratabilirsiniz. Dış ortam yaratıcılık fikirleri olarak sizi daha olumlu bakmaya sevk eder. Çalışma ortamınız ne kadar ferah ise o kadar işe iyi konsantre olursunuz ve verimli işler çıkarmış olursunuz. Öncelikle hangi alana nasıl bir dizayn istediğinize karar verin ve ofisinizi kurmaya başlayın.

KAYNAK

Diğer Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam